ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

درباره چند فیلم

1.پس از بریده شدن سر، ذهن انسان تا سی ثانیه همچنان هوشیار باقی می‌ماند. دانستنی‌های جالب و ترسناک درباره مرگ! ۲. سرعت تجزیه بدن در آب ۴ برابر بیشتر از تجزیه بدن روی زمین است. دانستنی‌های جالب و ترسناک درباره مرگ! ۳. ظرف سه روز پس از مرگ انسان، آنزیم‌های دستگاه گوارش، شروع به خوردن و تجزیه خود بدن می‌کنند. دانستنی‌های جالب و ترسناک درباره مرگ! ۴. وقتی یک نفر می‌میرد، آخرین حسی که از دست می‌دهد حس شنوایی است. دانستنی‌های جالب و ترسناک درباره
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
خخخخخخخخخخ اینو درباره نظر امریکا درباره پول شویی در کانادا بخونین ها ها ها
امریکا میگه کانادا یکی از مهم تری کشورهای پول شویی جهانه :))))
گرگ زاده اینو بخون برای اطلاعات عمومیت خیلی خوبه. آفرین کفتر کاکل به سر.

نظر امریکا درباره پول شویی کانادا
اساسی‌ترین سوالاتی که معمولا افراد درباره بیت کوین می‌پرسند،
حول محور واحدهای ارزی آن است. سوالاتی درباره ارزش آن، امنیت، تاریخچه و
در نهایت این پرسش که بیت کوین‌ها از کجا می‌آیند؟ در این مقاله به جواب
سوالات خود درباره چگونگی کار استخراج بیت کوین خواهید رسید.
ادامه مطلب
عصر امروز در دیدار اساتید: ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم/ مذاکره درباره اینجور مسائل، دو کلمه است: آنها میگویند این را میخواهیم، ما میگوییم نه! مثل قضیه آن خواستگاری که پرسیدند چه شد؟ گفت همه چیز پیش رفته غیر از دو چیز: ما میگوییم دختر شما را میخواهیم و آنها میگویند غلط میکنید!منظور اینها از مذاکره، مذاکره با آمریکاست که گفتیم مذاکره نمیکنیم؛ مذاکره هیچ فایده ای ندارد و ضرر هم دارد.
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب
مطلبی که می‌خواهم درباره‌اش بنویسم درباره موضوعی است که چند روز پیش در یک سایت یا وبلاگ آن را خواندم اما چون نام  را فراموش کرده‌ام متاسفانه نمی‌توانم به آن ارجاع بدهم. متن پیرامون این سوال بود که آیا استفاده از جوانان در ساختارها معنیش جوانگرایی است؟
ادامه مطلب
انشا فیل و فنجان طنز انشا طنز درباره ی فیل و فنجان معنی فیل و فنجان داستان کوتاه درباره فیل و فنجان انشا درباره فیل و فنجان به کمک راههای پرورش فکر انشا فیل و فنجان جدید تفسیر ضرب المثل فیل و فنجان انشا درمورد فیل و فنجان با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
#شهید_نوشت سخن شهید مهدی لطفی درباره ❤ عشق  ❤… در تاریخ ۱۷ محرم سال ۱۳۷۸ متن : اینکه من از این آمدنها و رفتنها یک چیز را فهمیدم که انسان فقط باید به ❤عشق❤ سه چیز زندگی را ادامه دهد ، والغیر ولا غیر : اول : ❤خود انسان❤ است که عشق انسان به خود …
نوشته سخن شهید لطفی نیاسر درباره عشق اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
صبحتون بخیر ی سوال درباره توییتای جانگ کوک..چرا جانگ کوک چند روزه (بهتر بگم کل تابستونو) هیچ عکس یا ویدیویی نزاشته.....همه اعضاء از کارایی که می کنن فیلم می گیرن و عکس و می زارن ولی جانگ کوک نه ...همه میگن شاید منتظر یه فرست مناسبه ....منکه نمی دونم ....اگه دلیلشو می دونید بهم بگید....ممنون....
در حالت عادی:_بچه کجایی؟_فلان جا!_عاقا من عاشق فلان جام!حالت دوم:_بچه کجایی؟_قزوین!!_قزویییین[یک متر فاصله میگیرد :| ]عاقا درباره همه شهرا یه چی میگند درباره ماهم میگند دیگه,شماها چرا باور میکنید:|+مبهم؟!خدایی یه ایمیلی چیزی بده بعد برو,بیمعرفت بازی درنیاریا++ در راه‌آهن^^
نام من قرآن است: پاسخ به سؤالات کودکان درباره بهترین کتاب دنیا.

نام من قرآن است : غلامرضا حیدری ابهری، نشر پیام آزادی
معرفی:
من یک کتاب آسمانی ام، حرف های من حرف های خداست، من بهترین کتاب دنیا هستم، نام من قرآن است.چقدر مرا میشناسی؟آیا می دانی که چرا خدا مرا فرستاده؟آیا میدانید که من، از قدیم تا الان تغییر کرده ام یا نه؟درباره قصه های من چه میدانی؟ چرا خدا این قصه ها را گفته است؟آیا میدانی چرا مردم مرا می‌خوانند؟ خواندن من چه فایده ای دارد؟
 برترین ها: حتما تا امروز درباره شروین سرابی، کودک تیزهوش و توانمند ایرانی خبرهایی در روزنامه‌ها و مطبوعات کشور خوانده‌اید یا اطلاعاتی درباره او شنیده‌اید. این کودک ۲ ساله که در حال حاضر به همراه پدر و مادرش در لندن زندگی می‌کند از جمله کودکان باهوشی است که توانایی تشخیص پرچم ۱۹۵ کشور جهان را دارد و با عملکرد و کاربرد دستگاه‌های الکترونیکی مانند آی پد و آیفون آشنایی کامل دارد. این کودک ایرانی که اطلاعات قابل توجهی درباره کهکشان‌ها، اج
پایگاه داده از اجزای مهم و کلیدی بسیاری از برنامه ها و وبسایت ها است. به عبارتی پایگاه داده، هسته مرکزی نحوه ذخیره سازی داده ها در سرور و تبادل اطلاعات در اینترنت می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های مدیریت پایگاه داده، عمل بازیابی داده ها از یک پایگاه داده است. راه های زیادی برای بازیابی اطلاعات از یک پایگاه داده وجود دارد اما یکی از رایج ترین آنها، ارائه Query ها از طریق خط فرمان است.

ادامه مطلب
انشا در مورد امام زمان کلاس هفتم انشا در مورد امام زمان کلاس پنجم انشایی درباره ی ظهور امام زمان انشا احساسی در مورد امام زمان انشا در مورد امام زمان به زبان عادی و ادبی انشا در مورد امام زمان عج الله انشا در مورد نیمه شعبان کلاس چهارم انشاء درباره امام زمان (عج)
ادامه مطلب
با سلام
سری اول لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
در پروژه و مقاله های کارشناسی و کارشناسی ارشد که دارای بهترین و به روز ترین
منابع می باشد آماده شد . امیدوارم که برای شما دوستان مفید باشد
با تشکر

درباره بهره وری

درباره امامت در اندیشه فارابی

درباره انگیزش پیشرفت تحصیلی

درباره معنویت و سازمان

درباره توسعه ورزش

درباره توانمندسازی کارکنان

درباره جو سازمانی

درباره رسانه

درباره مهارت
روز خیلی خوبی بود!از لحاظ کاری منظورمه!
خیلی چیزا درباره حوزه کاریم ( ادویه جات متمرکز رو فلفل قرمز ) یاد گرفتم!
چه دنیای بزرگیه این تجارت و چه آموزگار مقتدریه!شاید تا تجربش نکنید حسم رو خوب متوجه نشید! 
بهترین معلم شما مشتریاتون هستن!اینو به عینه هرروز دارم تجربه می کنم.
خاک تجارت خوردن یعنی خرد شدن پیش مشتریات به بهای یادگیری تجربه های جدید..
تجربه هایی که شاید شما رو از تاجر تازه کار تبدیل به تاجر واقعی کنه...
شاید براتون جالب باشه ۹۹٪ کار من
با سلام
سری دوم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
با تشکر

درباره ارزیابی عملکرد

درباره بازاریابی خدمات

درباره هوش فرهنگی

درباره هوش سازمانی

درباره ارزش ویژه برند

درباره بازارگرایی

درباره روابط ایران و سوریه

درباره سیستم بانکداری نوین

درباره نظ
با سلام
سری سوم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
با تشکر

درباره نام تجاری

درباره تربیت شهروندی

درباره نظریه های جو سازمانی

درباره تصویر سازمانی

درباره سرمایه انسانی

درباره نظریه های ارتباطی

درباره رهبری موثق

درباره معنویت و سازمان

درباره روان
پاورپوینت همه چیز درباره بیت کوین
پاورپوینت همه چیز درباره بیت کوین، در 19 اسلاید. ارز دیجیتال یا Cryptocurrency یک فرم از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی شده اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ...
پاورپوینت همه چیز درباره بیت کوین
پاورپوینت همه چیز درباره بیت کوین، در 19 اسلاید. ارز دیجیتال یا Cryptocurrency یک فرم از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی شده اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ...
پاورپوینت درباره حمید سبزواری
دانلود پاورپوینت درباره حمید سبزواری ، در حجم 7 اسلاید. زندگی نامه حمید سبزواری در قالب پاورپوینت از جمله آثار و جوایز و تاریخ وفات در این پاورپوینت جا داده شده است. حمید سبزواری، در ۱۳۰۴ در سبزوار زاده شد. پدرش، «عبدالوهاب»، پیشه‌ور ساده‌ای بود که قریحهٔ شعری داشت. جدش، ملا محمدصادق ممتحنی ...
با سلام
سری چهارم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
با تشکر

درباره مدیریت دانش

درباره مدیریت منابع انسانی

درباره مزیت رقابتی

درباره ورزش های پایه

درباره لغو مجازات اعدام

درباره مسئولیت حمایت در
مداخله بشر دوستانه

درباره معنویت در محیط کار

درباره
درس‌گفتار نخست: نظر خاقانی درباره‌ی عرفان چیست؟

پانزدهمین نشست از مجموعه‌ی درس‌گفتارهایی درباره‌ی خاقانی به
«گرایش خاقانی به عرفان» اختصاص داشت که چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت با سخنرانی دکتر
مهدی محبتی در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار شد. با اینکه شالوده‌ی بسیاری از قصاید
خاقانی بر توحید و موعظه و حکمت و انزوا و فقر و مسائلی از این دست استوار است و قصایدی
که رهاورد حج اوست نیز از همین قسم است، کمتر درباره‌ی گرایش خاقانی به عرفان و تصوف
بحث شد
با سلام
سری پنجم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
با تشکر

درباره مدل های هوش معنوی

درباره اخلاق مدیریتی

درباره استراتژی رقابتی

درباره بازاریابی رابطه مند

درباره آموزش الکترونیکی

درباره طرح دعاوی مزاحمت در
حقوق کامن لا

درباره تصمیم‌گیری استراتژیک

به نام خداوند مهربان
ما روز جمعه 13 اردیبهشت 1398 یک مجله درباره ی بورس مطالعه کردیم. در این مجله، مطالبی درباره‎ی پس انداز ،هوش مالی وهدر نرفتن وقت وسرمایه گذاری بود . و نتیجه گرفتم که پول هایی که به دستم می آید، بافکر آنها را خرج کنم که به دردم بخورد و پس انداز هم کنم . و از هوش مالی بهره مند شوم و وقت خود را با چیز های مثبت پرکنم .   
سندرم منیر در اثر افزایش فشار گوش داخلی رخ می‌دهد. از آنجا که گوش داخلی مسئول حس شنوایی و تعادل است، بیماری منیر اغلب این توابع را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین علائمی مانند کاهش شنوایی، وزوز گوش و سرگیجه در بیماری منییر شایع است.

به گزارش : حملات ناگهانی سرگیجه گاهی آنقدر شدید است که پس از ایجاد ترس و دلهره در بیماران و اطرافیان آنها، بیمار را روانه اورژانس می‌کند.
ادامه مطلب
با سلام
سری ششم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
با تشکر

درباره نظریه ها و مدل های
مدیریت دانش

درباره جهت گیری هدف

درباره نظام پارلمانی

درباره ضمانت اجراهای واردات
موازی در قانون ایران و عرصه جهانی

درباره صندوق سرمایه گذاری
مشترک

درباره صادرات

درب

متأسفانه بسیاری از افراد با اصول صحیح نوشیدن آب آشنایی ندارند و باورهای غلطی را درباره میزان مصرف آب دارند مثلاً تصور می‌کنند نوشیدن روزانه ۸ یا ۱۰ لیوان آب باعث سلامتی است! در این مطلب با اصول صحیح نوشیدن آب از نگاه طب سنتی و اسلامی آشنا می‌شویم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف، صحیح نوشیدن آب در آموزه‌های طب سنتی از اهمیت زیادی برخوردار است و متأسفانه درباره میزان مصرف آب و کم‌وکیف آن، باورهای غلطی بین مردم رایج است؛ در ادام
بعضی در داخل میگویند مذاکره چه عیبی دارد؟ مذاکره سم است، تا وقتی آمریکا این است و مذاکره با دولت کنونی آمریکا یک سم مضاعف است/ میگویند مذاکره کنیم درباره عمق راهبردیتان در منطقه یا اینکه چرا موشکی با فلان برد میسازید.معلوم است که هیچ ایرانی غیرتمند و باشعوری درباره نقاط قوت خود معامله نمیکند/ اصل مذاکره غلط است، حتی با آدم حسابی. اینها که آدم حسابی هم نیستند و به هیچ چیز پایبند نیستند/ البته هیچکس در عقلای ما هم دنبال مذاکره نیست.
سال‌ها بود که پزشکان به بیماران قلبی توصیه می‌کنند از خوردن غذا‌هایی با کلسترول بالا پرهیز کنند. تخم مرغ ۲۱۱ میلی گرم کلسترول دارد (۷۰ درصد از نیاز روزانه)، بنابراین در گذشته در لیست ممنوعه‌ها برای افراد دچار مشکل کلسترول قرار می‌گرفت.

به گزارش
ادامه مطلب
وای خدا من امروز متوجه شدم که اگه کسی رو دوست داشته باشی
براش نمینویسی!!
میری یه کاری میکنی!
خودتو میزنی به در و دیوار!
نه ازش انتقاد میکنی توی وبلاگت نه تعریف!! هیچی هیچی!
همه زورتو میزنی که بهش نشون بدی که دوسش داری!!!
وای خدا!!!
من این آدمایی که اینجا درباره شون مینوشتم رو دوست نداشتم!
همیشه فکر میکردم که دوسشون دارم!
تو اگه کسی رو بخوای اصلا درباره ش زیاد حرف نمیزنی!
اصلا حرف نمیزنی!
توی دلت نگه میداری!
چه بسا بهش بی محلی هم بکنی!!!!!!
تحقیقی جامع درباره جنگل و انواع آن
دانلود تحقیق جامع درباره جنگل و انواع آن، فواید، تاریخچه، تاثیرات، نقشش در محیط زیست و.... در 51 صفحه در قالب فایل word تهیه شده است که برای تحقیقات و تحقیق های کلاسی مناسب می باشد. خشی از متن: طی زمان های طولانی، انتظار بر این بوده که منابع طبیعی تجدید شونده پاسخگوی ...
همه چیز درباره‌ی احادیث قدسیحدیث قدسی سخنی است که آن را پیامبراکرم(ص) از قول خدا گزارش کرده، اما این احادیت بنابر شاخص‌هایی معین با آیات قرآن تفاوت دارد. در ادامه درباره‌ی تفاوت احادیث قدسی با آیات قرآن، مضمون و درون مایه‌ی این احادیث، تعداد و راویان آن آگاهی یابید.

ادامه مطلب
اگر متن قبلی رو خونده باشید می بینید که درباره فیلم انتقام جویان صحبت های شده وحالا می خواهم ببینم ترکیب قدرت های آنها چه جوری میشه. البته بگم این ترکیب سلیقه خودمه و هر کس میتونه نظر خودشه درباره این ترکیب بیان کنه.برای مشاهده کامل متن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:
ادامه مطلب
کتاب درباره خدا : کتابی برای تقویت قدرت تفکر در کودکان پیرامون خداشناسی
کتاب درباره خدا : ناصر نادری، نشر مدرسه

معرفی:
دین اسلام دین تفکر است و به پرسش های انسان دقیق و کامل می‌دهد.فرزندان ما عموما اهل تفکر نیستند و می خواهند لقمه آماده در دهان فرو ببرند.این کتاب که به اصلی ترین مسأله یعنی شناخت خداوند می پردازد سعی دارد قدرت تفکر کودک را در نظام آفرینش به کار بیندازد و با دلایل عقلی و منطقی متناسب با فهم کودک را ارائه کند.تصاویر عروسکی و جذ
27 مقاله درباره چاه آزمایی مخازن شکافدار فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: .pdfحجم فایل: 22753قیمت: 21000 تومانبخشی از متن:در این فایل 27 مقاله درباره چاه آزمایی مخازن شکافدار طبیعی گنجانده شده است. این مقالات مربوط به رشته مهندسی نفت گرایش مخازن هیدروکربوری بوده و همگی به زبان انگلیسی هستند.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

احسان کرمی درباره فروش میز برنامه نود می گوید
بخش فرهنگی زنان ایرانی - احسان کرمی در واکنش به فروش میز برنامه «نود» در اینستاگرام نوشت: «از پشت این میز هیچوقت کلاه مردم برداشته نشد، حتی الان مرد هندوانه فروش، هندوانه هاشو به شرط چاقو میفروشه.» به‌تازگی عکسی از میز عادل فردوسی‌پور «نود» منتشر شد که صداوسیما پس از تعطیل کردن این برنامه، آن را به یک هندوانه‌فروش فروخته است . ..
منبع : پارسینه
قبل از تهیه درخواست نامه شغلی درباره ی نوع کاری که طالب آن هستید بررسی کنید و در خواست نامه به صورت اجمالی به اطلاعات خود درباره ی آن شغل اشاره کنید. مطمئنا این طرز برخورد بسیار موفق واقع می شود. زیرا نشان می دهد که شما دارای قوه ی تصور و علاقه مند به شغل مورد تقاضا هستید.
ادامه مطلب
قبل از تهیه درخواست نامه شغلی درباره ی نوع کاری که طالب آن هستید بررسی کنید و در خواست نامه به صورت اجمالی به اطلاعات خود درباره ی آن شغل اشاره کنید. مطمئنا این طرز برخورد بسیار موفق واقع می شود. زیرا نشان می دهد که شما دارای قوه ی تصور و علاقه مند به شغل مورد تقاضا هستید.
ادامه مطلب
Artist: DJ Fabio & Moon | Music Name: About To Make Mayo | Genre: Psychedelic | Released: 2016 | Album: Emotionally Unplugged | DJ Fabio & Moon - About To Make Mayo

هنرمند: دی جی فابیو و مون | نام موزیک: درباره ساختن مایو | سبک: سایکدلیا | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: آمریکا
دانلود آهنگ (دی جی فابیو) DJ Fabio با نام (درباره ساختن مایو) About To Make Mayo
ادامه مطلب
سلام. من میلیونها نوع رژیم رو امتحان کردم و از قضا موفق هم شدم اما اراده‌ی نگه داشتن وزنی که بهش رسیدن بودم رو نداشتم در نتیجه وزنم هربار از سری قبل بالاتر رفت و الان رسیده به چیزی که در استاتوس وبلاگم نوشتم.اینبار می‌خوام تلاش کنم از طریق رژیم «روزه‌داری متناوب» یا intermittent fasting برای کاهش وزن اقدام کنم. درباره‌ش یسری مطالب تو وب فارسی خوندم اما نیاز دارم بیشتر درباره‌اش مطالعه کنم. با اینحال نظرم روش مثبته و از امشب شروع میکنم ببینم به کجا
مردم درباره بارسا حرف میزنن ولی ما دو بازی مهم مقابل کاردیف و هادرزفیلد پیش رو داریم و هر دو به اندازه بازی با بارسا مهم هستن"
" فوق‌العاده اس که در این موقع از فصل برای دو جام رقابت میکنیم"
"احساس خستگی نمیکنیم. در لحظات حساسی از فصل به سر مییریم و باید بهترین عملکردمونو ارائه بدیم و ابدا حس خستگی نمیکنیم"
همه چیز درباره تبلیغات موبایلی

امروزه تبلیغات موبایلی عموما در اپلیکیشن های موبایل و وب سایت ها انجام می شود
تبلیغات موبایلی زیر مجموعه ای از تبلیغات دیجیتال یا همان بازاریابی
دیجیتال می باشد و عبارتست از هر گونه تبلیغی که بر روی موبایل نمایش داده
می شود.
ادامه مطلب
توضیحاتی درباره آسانسور ۱مدار فرمان:
مدار فرمان آسانسور از ۳ قسمت تشکیل شده:۱-مدار قدرت(۳۸۰ولت)۲- مدارفرمان ۹۰ تا ۲۲۰ ولت ۳ – مدار فرمان لو ولتاژ(بین ۵ولت تا ۳۰ ولت).
مدار ۳۸۰ ولت ما وظیفه به حرکت در آوردن موتور آسانسور را به عهده دارد.
ادامه مطلب
Travel With Us Are You Ready? Let’s See Dual Heading Examples Premium Dual Heading Widget for Elementor has come with lots and lots of customization options. All you have to do is to add your own touch to it. Checkout what you can do using Elementor Dual Heading Widget. آیا [...]
این نوشته آیا قضاوت دیگران درباره ما مهم است ؟؟ برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
متن هایی درباره کودکان کار 
متن زیبا درباره کودکان کار
تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه 
کودک گل فروش سر چهار راهه …
کودکان کار در ایران
در چشم‌هایشان خیره شوی
راز تلخی را می بینی
مدت هاست
بار غم را بسته اند…
حسرت بازی‌های کودکی
در دل‌های کوچکشان
داغ مانده است.
رؤیاهای شیرین
در جور روزگار
خاموش و خالی مانده اند…
بست نشین پیاده روها هستند
فقر و کودکان کار
آنجا که انعکاس نگاه کودکان کار،
از واکس کفش‌هاست!!
گم اند کفش‌
سلام چند وقت قبل براتون درباره سایت بت باز کلاب گفتم.خب حالا میخوام براتون درباره سایت بنفیت صحبت کنم که بسیار سایت خوبیه و اون هم مانند بت باز زیر نظر گروه بنفیت قرار داره کسایی که از سایت بت باز ، حضرات و لایو بت استفاده میکنند بدونن بنفیت در واقع در راس این سایت ها قرار داره . در ضمن حداقل برداشت هم ۵۰ هزار تومنه .
ورود به سایت بنفیت
چقدر درباره تک فرزندی می‌دانید؟
فرقی نمی‌کند چه تعداد تحقیق درباره معایب تک فرزندی منتشر شود، در نهایت خانواده‌هایی هستند که تنها به یک فرزند بسنده می‌کنند. برخی والدین دوست دارند فرزندان بیشتری داشته باشند اما از این موضوع مطمئن نیستند. در ادامه اطلاعاتی درباره موضوع تک فرزندی در اختیار شما قرار می‌دهیم و باورها و مسائل مختلف را به صورت «صحیح» و «غلط» بررسی می‌کنیم. در ادامه همراه دانشگاه زندگی باشید.

ادامه مطلب
گرفتگی صدا و سرفه
 مشکلاتی که خیلی اوقات همراه با هوای سرد و سرما خوردگی های فصلی به سراغمان می آید، گرفتگی صدا و سرفه است.
در این مطلب درباره گرفتگی صدا و در هفته بعد درباره سرفه مطالبی را برای شما بیان خواهیم کرد که در رفع این مشکلات به شما کمک می کند.
در واقع علت گرفتگی صدا، ورم کردن تارهای صوتی است که باعث می شود هنگام صحبت کردن تارهای صوتی نتوانند به هم نزدیک شوند و نحوه ارتعاش آن ها تغییر کند و در 
نتیجه تن صدا هم عوض شود.

ادامه مطلب
سامان قدوس هافبک تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه آمیان فرانسه روز گذشته به مدت ۴ ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شد.
قدوس به دلیل نقض قوانین نقل و انتقالات و پیوستن وی به آمیان فرانسه این بازیکن را ۴ ماه محروم کرده است.
بازیکن ملی‌پوش در تابستان ۲۰۱۸ در حالیکه ابتدا با با توافق باشگاه اوسترشوندس با اوئسکا اسپانیا قرارداد بست. اما بعد از مدتی راهی فرانسه شد و به عضویت آمیان درآمد. به همین خاطر اوئسکا به فیفا شکایت برد که فیفا تیم اسپانیایی ر
عنوان کتاب: A History of God: the 4000 year quest of Judaist, Christianity and Islam نویسنده: Karen Armstrong انتشارات و سال نشر: Ballantine Books 1993درباره نویسنده: خانم کارن آرمسترانگ محقق انگلیسی و متخصص «تاریخ دین و مطالعات ادیان» است. او تحقیقات زیادی از منظر تاریخی درباره ادیان مختلف انجام داده است که از جمله آن می‌توان به پژوهش ایشان درباره پیامبر اسلام اشاره کرد که در کتابی تحت عنوان «زندگانی محمد(صلی الله علیه و آله و سلم)» منتشر شده است. برای آشنایی بیشتر با خانم کارن آرمسترانگ
تو هفته‌ی گذشته یه فیلم دیدم و یه تئاتر. نمایش صد در صد که دوباره داره روی صحنه میره و فیلم شبی که ماه کامل شد، که از خوبای جشنواره فجر ۹۷ بود! می‌خواستم تو دو تا پست جداگونه درباره‌شون بنویسم ولی مشترک بودن هوتن شکیبا بین‌شون (چقد خوبه این بشر آخه :)) ) بهانه‌ای شد که با هم بنویسم و خب یه مقدار طولانی شد :)
راستی در مورد فیلم، در صورتی که نمی‌دونید درباره‌ی چه اتفاقی ساخته شده، خطر اسپویل وجود داره!
ادامه مطلب
نکاتی بسیار مهم درباره نگهداری خودرو   ۱-ماهی یک بار کولر خودرو را به مدت چند دقیقه جهت مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص آن و جلوگیری از فاسد شدن آن روشن نمایید.   
۲-در هنگام روشن بودن خودرو از باز کردن کابل باتری خودداری کنید.  
۳-با روشن شدن چراغ استپ،خودرو را متوقف نموده با نمایندگی تماس بگیرید.   
۴-با روشن شدن چراغ انژکتور،خودرو را خاموش نموده و بسط باتری را چند ثانیه جدا نموده و سپس اتصال دهید اگر چراغ خاموش.....
ادامه در
http://ravankaransanat.ir/category/we
انشای ادبی در مورد پاییز انشا در مورد پاییز هفتم انشا پاییز فصل هزار رنگ مقدمه انشا پاییز انشا در مورد پاییز با مقدمه بدنه و نتیجه انشا درباره پاییز در روستا انشا درمورد پاییز با مقدمه بدنه نتیجه متن عادی درباره پاییز
ادامه مطلب
تجربه خرید برنج
خانم‌ها
معمولاً در مهمانی‌های پولویی یا چلویی درباره انواع برنج و پخت آن صحبت
می‌کنند. مثلاً مهمان‌ها از عطر و بوی برنج استفاده شده میزبان تعریف
می‌کنند و از اسم و محل فروشش می‌پرسند. کم‌کم بحث گرم می‌شود و هر کسی
درباره عطر و بو یا خوش‌پختی و خوش‌خوراکی انواع برنج‌های ایرانی صحبت
می‌کنند. گاهی هم در این بحث‌های فامیلی یکی از اعضا که خودش شمال می‌رود و
برنج خوب می‌آورد،‌ از آن تعریف می‌کند و بعضی‌ها هم تأیید می

جامعه کنونی ما بسیار سیاست زده است. در جامعه سیاست زده ملاک حکم درباره همه چیز سیاسی بون آنهاست. حتی درباره علم و فلسفه هم با ملاک سیاسی حکم می کنند. اصلا اگر مسئله ای سیاسی نباشد مسئله نیست و مورد اعتنا قرار نمی گیرد. اگر ما نقد علم و ادبیات و هنر و فرهنگ نداریم از آن جهت است که همه نظرمان به سیاست و قدرت است.
ادامه مطلب
به گزارش سی‌ان‌ان، کمیته اطلاعات کمیسیون سنای آمریکا ترامپ جونیور فرزند ارشد رئیس جمهوری آمریکا را جلب کرده است. پیاده شدن مبنا اطلاع دادن این شبکه، فرزند بزرگ دونالد ترامپ بخاطر شهادت درباره تحقیقات رابرت مولر بازپرس اختصاص تحقیقات درباره تبانی ادعائی کارزار انتخاباتی ترامپ با روسیه فراخوانده شده و قرار است بوسیله پرسش‌هایی در این خصوص پاسخگو باشد. این ابتدایی جلب یکی از اعضای قوم ترامپ توسط کمیته داده ها مجلس سنای آمریکا بوسیله
سلام
من دانشجوی سال آخر کارشناسی شیمی محض از یه دانشگاه دولتی هستم، به شدت علاقه مند به رشته و به گفته اساتید استعداد خیلی خوبی دارم، امسال جشنواره خوارزمی شرکت کردم و یه طرح بنیادین ارائه کردم که لایه های فضا زمان انیشتین رو توضیح میده بعد از اون الان دارم روی نوبل شیمی 1999 کار میکنم که درباره نظریه حالت گذار هست.
من فکر میکنم مشکل داره و به فکر اصلاح این نظریه هستم، البته استادم میگفت که این نظریه مشکل داره و من وقتی شنیدم که پیش بینی من درب
نکاتی کلیدی درباره صحبت کردن در جمع 
ایجاد ارتباط خوب و مناسب با دیگران، می‌تواند تا حدود زیادی از استرس و اضطراب‌تان در زندگی کم کند. در حقیقت، اگر حمایت اجتماعی بهتری داشته باشید، به طور کلی سلامت روان‌تان هم بهتر خواهد شد، چون داشتن دوستان خوب می‌تواند مانند یک «ضربه گیر» در برابر احساس اضطراب و بی‌حوصلگی عمل کند.
اگر دچار اضطراب اجتماعی بوده و بسیار هم مایل باشید ارتباط دوستانه برقرار کنید اما یا از این کار به شدت بترسید یا درمورد
نکاتی طلایی درباره بره موم
هدف از درج این مطالب و بیان خواهی بره موم فراهم آوردن آگاهی و کاربردهای درمان بیماریهایست هر چند نهایت دقت را به عمل آورده ایم که از منابع معتبر بر صحت گفته استفاده کنیم.ادامه مطلب نکاتی طلایی درباره بره موم ادامه مطلب...
'تفسیر موضوعی' یکی از انواع تفسیر قرآن است که به شکلی غیرترتیبی قرآن را تفسیر می‌کند.
در این شیوه تفسیری، آیات مختلفی که درباره یک موضوع در سراسر قرآن‌ مجید در حوادث و مناسبت‌های گوناگون نازل شده است، جمع آوری و جمع بندی و از مجموع آن‌ها نظر قرآن درباره آن موضوع و ابعاد آن روشن می‌شود. در این روش دیدگاه قرآن درباره موضوعی خاص با استفاده از مجموع آیات مرتبط تبیین می شود.
اقسام تفسیر موضوعی

تفسیر کلمه‌ای از کلمات قرآن و بررسی آیاتی که آن کل
یه آقایی هست توی تویئتر
اسمش هست لیبرال ضد چپ
عجب پستهایی میذاره!!!
پستهاش خیلی واقعین خیلی!!!!
حتما بخونینش
یه پسر حدودا 38 ساله اینا هست.
کانادا زندگی میکنه
خدایا مو به تنم سیخ شد
کاملا واقعیت ها رو نوشته درباره کانادا و ایرانیای اینجا
https://twitter.com/realLiberal2018

این هم درباره یه پسری هست که بنده خدا شده راننده اوبر در کانادا
https://twitter.com/uberroutine

بچه ها پستهای این دو نفر رو جدی بگیرین.
یه جایی هست که پسره میاد از شرایط خودش و اینکه چقدر به پسرها سخت میگذر
#سم_مضاعف  #فوری
چرا مذاکره نخواهیم کرد؟
پاسخ رهبر انقلاب(در _ سه شنبه)98/2/24
بعضی در داخل میگویند مذاکره چه عیبی دارد؟
مذاکره سم است، تا وقتی آمریکا این است که الان هست و مذاکره با دولت کنونی آمریکا یک سم مضاعف است.
مذاکره یعنی معامله و دادو ستد اما آنچه در نظر آمریکاست، نقاط قوت ماست.
میگویند مذاکره کنیم درباره‌ی سلاح دفاعی شما که چرا موشکی با فلان برد میسازید؛ این برد را کم کنید که اگر شما را زدیم نتوانید پایگاه ما را بزنید و جواب بدهید!
خب مع
سال 96 بود که توی هین روزها، چند توئیت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و جوّی علیه
آیت‌الله کاشانی شکل گرفت؛ مبنی بر اینکه ایشان در کودتای 28 مرداد 1332
علیه دکتر مصدق نقش‌آفرینی کرده  و با کودتاگران همراهی داشتند!
ادامه مطلب
آره میدونم خیلی مسخرست که سگ بزنی و بعدم با نمره E قبول بشی ! ولی دو تا چیز . 
استادمون خیلی حرومزاده وار امتحان گرفت ! آخه کجای دنیای امتحان پا تخته ای میگیرن ! آخرین باری که امتحان پاتخته ای ازم گرفته شد کلاس چهارم دبستان بودم و یه معلم عجیب و غریب داشتیم که به جای اینکه بهمون دیکته بگه میووردمون پای تخته و میخواست کلمه هایی که بلغور میکرد رو براش مینوشتیم به صورت قطار ! بهش میگفتن دیکته پا تخته ای. 
حالا فرض کن همون تخته سبز رو بهت بدن با یه تیک
یه چیزی هست
که بهش میگن rosebud البته از یه فیلم گرفته شده

something that explains why a person became the way they are

یعنی وقتی به الان یه نفر نگاه میکنی
متوجه میشی که چطوری شده که به ادم الانش تبدیل شده
مثلا چطوری میشه که یه ادم عقده ای میشه
بی عرضه میشه
روانی میشه
عصبی میشه
یا میخواد خودشو اثبات کنه
سکسیست میشه
ریسیست میشه
و...

از فیلم citizen kane

فیلم Addam's family رو دیدیم
فیلمی هست که خیلی خرجش کردن
انیمیشنه
زور میزدن که فیلمه یه معنی و پیام داشته باشه
ولی نداشت.
یه کوچول
دولت عراق تصمیمی جدید درباره نیروهای حشد شعبی اتخاذ کرد. خبرگزاری
تسنیم: به نقل از الفرات نیوز، عادل عبدالمهدی نخست‌وزیر عراق فرمانی
10بندی درباره حشدالشعبی عراق صادر کرد که به‌شرح ذیل است:
در این فرمان آمده است: بر اساس
اقتضای منافع مردم و با توجه به اختیاراتی که قانون اساسی به ما داده است و
با ایمان به نقش بزرگی که مبارزین حشدالشعبی در حال ایفای آن هستند
دستورات زیر صادر می‌شود:
1. همه نیروهای حشد شعبی به‌عنوان بخشی
جدا
اینترنت چقدر می تواند خود واقعی ما را بشناسد؟ با مطالعه ی داده های گوگل چه چیزهایی می شود درباره رفتار آدمها یاد گرفت؟ این کتاب درباره این است که اینهمه اطلاعاتی که گوگل و شرکت های مشابهش از مردم جمع می کنند به چه دردی می خورد و چه چیزهای جالب و مهمی درباره عادات و رفتارها و روحیات انسان ها نشان می­دهند. حرف اصلی کتاب این است که ما به همه دروغ می گوییم به جز گوگل. مثلا اگر شما نیمه شب با درد و سوزش معده بیدار شوید ممکن است درباره درد چیزی به شری
همه چیز درباره صنعت فیلم های پورن

در سایت هایی بسیاری میبینیم که فیلم های مختلف را بررسی میکنند و همه چیز را در مورد آن بر زبان می آورند. اما کمتر جایی دیده میشود که در مورد فیلم های پورن صحبت شود، در حالی این فیلم ها بیشترین تاثیرات بر افراد داشته اند تا دیگر فیلمها مانند فیلمهای سینمایی و سریال های متفاوتی که در سحط اینترنت وجود دارد.
ادامه مطلب
پست آوردم براتون با بوی دل انگیز رنگ روغن و نقاشی!
وای یعنی هر سوالی که تو ذهنم از نقاشی بود من جوابشو تو اینکتاب پیدا کردم عالیه عالییییی...
میخوام تو استوریای اینستاگرامم از رو همین کتاب کلی نکته بهتون آموزش بدمکه تو هایلایت مربوط به نقاشی هم سیوش میکنم.
خلاصه این که نقاشی کنید و معجزه ی تاثیرش رو روی روحیه تون ببینید!☺
──── ♡ ────
نام کتاب: 300نکته مهم درباره ی نقاشی
✒نام نویسنده: هلن وان وایک
نام مترجمین: علاء محسنی-سیامک علیزاده
نام ا
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
نکات جالب درباره تیم ملی و لیست ویلموتس
اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال حاوی نکات جالب توجهی است.

به گزارش مشرق، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای بازی با تیم ملی هنگ کنگ در چارچوب مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سوی کادرفنی تیم ملی اعلام شد و بازیکنان دعوت شده یک جلسه تمرینی را هم پشت سر گذاشته‌اند.
ادامه مطلب
امام مهدی(حجت بن الحسن): هر آنچه درباره امام زمان و علت غیبت آن حضرت باید بدانی.
امام مهدی (حجت بن الحسن) : حجت الاسلام هادی قطبی، نشر بهار دلها

معرفی:
خیلی سوالات درباره ی امام زمان در ذهنها موج می زند. اگر چرایی قبل و بعد از ظهور روحت را بی تاب کرده ؟اگر حوصله ی کتاب سنگین و سخت و طولانی نداری این کتاب کمک خوبی است.
بریده کتاب:
البته در زمان حضرت، به همان میزان که شیطان نیست، امتحانات هم سخت تر خواهد شد. مانند حاضر شدن در جلسه امتحان با کتاب است.
می‌خواهم اینجا درباره‌ی شهری که در آن زندگی می‌کنم بنویسم. درباره‌ی تهران که روزی هزار و یک قصه در آن اتفاق می‌افتد. بعضی از قصه‌ها تکراری‌اند، بعضی ممنوعه، بعضی خنده‌دار و بعضی تلخ. اتفاقاتی که گاهی بی‌توجه از کنارشان می‌گذریم، گاهی می‌دانیم چه می‌شود و به روی خودمان نمی‌آوریم و گاهی نمی‌دانیم چطوری آن‌ها را حل کنیم. از شهروندان هم می‌گویم، شهروندانی که ماجرایشان ممکن است تا به حال جایی نوشته نشده باشد.
شاید تهران شهر بی‌آلایشی
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تومان تصویب شده است.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره اقدامات این وزارتخانه برای بازار شب عید گفت: ستاد تنظیم بازار به کل مباحث بازار می‌پردازد. ذخیره‌سازی خوبی برای مایحتاج شب عید انجام شده و وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه فعال است. نظارت‌ها تشدید خواهد شد.
وی افزود: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تو
تحقیق درباره بازار سرمایه هنگ کنگ
دانلود تحقیق رشته مدیریت مالی با موضوع بازار سرمایه هنگ کنگ (کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ)، در قالب فایل word و در حجم 20 صفحه. تا اواسط 1970، بازارهای سهام و کالا در هنگ کنگ عمدتاً بدون مرجع قانونی بوده و به صورت نامنظم اداره می‎شدند. پس از سقوط بازار سهام ...
همونطور که توی پینوشت پست قبلی اشاره کرده بودم، سعی کردم "درباره ی من" بنویسم. اما "درباره ی من"ام نیومد!! چه کار سختیه! باز بلاگفا یه فرم پیش فرض برای پروفایل داشت! اینجوری هر کاری کردم نتونستم چیزی بنویسم! نمیدونم چرا! من انشام بد نیست:) ولی انگار اینکه چه چیزایی رو مینویسی و چه چیزایی رو نمینویسی یکم ضایع است! حالا اگر فرم پیش فرض یا سوال داشت به چیزی! هوم؟ نمیدونم شایدم من بیخودی حساسیت نشون دادم...
خلاصه گذاشتم همون اولین جمله ای که اونجا نوشت
من و مامان تفریحات دونفره جالبی داریم. یک مسابقه ورزشی پیدا میکنیم و بدون هیچ اطلاعات تخصصی درباره اون رشته در مورد تک تک جزییات اون مسابقه اظهار نظر میکنیم. 
وقتایی که المپیک شروع میشه، بهشت ماست. از شیرجه گرفته تا ژیمناستیک، شمشیر بازی و جودو ساعت‌ها مسابقه ورزشی می‌بینیم و درباره نقاط ضعف و قوت هر شرکت کننده بحث میکنیم. 
یک مدت اصلا خوراکمان کشتی کج های آزاد بود، از آنها که تا سرحد مرگ دو نفر یکدیگر را در رینگ میزنند. 
مادر تربیت بدنی و ر
ما بقیه‌ی روز و ساعت‌های اول شب را مشغول برگزاریِ جشن پیروزی انقلاب بودیم و تا می‌توانستیم خوردیم و نوشیدیم . بعد از آن وارگاس و من جلسه‌ای تشکیل دادیم تا درباره‌ی آینده‌ی سیاسی کشور به طورِ جدّی صحبت کنیم . با اینکه وارگاس از صمیم قلب ایمان داشت که انتخابات آزاد لازمه‌ی هر نظام دموکراتیک و مردمی است ، اما ضمناً این نکته را هم در نظر داشت که تا زمانی که مردم به بلوغِ سیاسی لازم برای تصمیم‌گیری درباره‌ی آینده‌ی کشورشان نرسیده‌اند ، بای
انشا ادبی در مورد یک روز برفی انشا در مورد برف با مقدمه انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا ادبی در مورد یک صبح برفی زمستان انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد خاطره یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد کوهستان برفی
برای دیدن انشا به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
درد دل موش ازمایشگاهی طنز
انشا طنز وغیر طنز درد دل یک موش آزمایشگاهی
درد دل یک موش ازمایشگاهی غیر طنز
درد دل موش آزمایشگاهی

انشا غیر طنز از درد دل یک موش آزمایشگاهی
انشا درباره سایه ادم
انشا در مورد موش
انشا طنز درباره تلفن همراه
آخر هفته رفتیم Dora and the lost city of gold رو دیدیم. والا من تریلرش رو دیده بودم،
نمیخواستمم برم ببینم و به اصرار یه شخص الاغی رفتم دیدم.

خیلی معمولی بود،

درباره یه خانواده باستان شناس هست، که دخترشون ماشالااااااااا دست به فانتزیش از منم بهتره. 

و من باید برم کارگری کنم و دستیاری دم دست ایشون.

دختره رو تصمیم میگیرن بفرستن پیش فامیلاش توی لس انجلس (خانواده توی امریکای جنوبی زندگی میکنن).
و کل فیلم درباره ماجراهای این دختر و دوستاش هست.

همین!

چند روزی بیشتر نمانده ست تا اتمام بیست و دو سالگی ام. من اما هنوز هم که هنوز است گیج و گنگ و مبهوت نشسته ام به تماشای دنیا. امروز داشتم فکر میکردم این که آرام نیستم یعنی باید از نو شروع کنم. از نو درباره ی انسان فکر کنم. درباره ی انسانیت. خدا را  از نو بجویم. حق را. باطل را. درست را. غلط را. دین را. کفر را. ممات را. حیات را. حرام را. حلال را. راه را. بی راه را. دنیا را. آخرت را. نور را. ظلمت را. خودم را. دیگران را. همه چیز را. همه چیز را از نو بخوانم. همه چیز ر
مطلب درباره دل که پاک است زبان بی باک است
دل که پاک است زبان بی باک است به چه معناست
دل که پاک است زبان بی باک است دانشچی

داستان دل که پاک است زبان بی باک

معنی دل که پاک است
مثل نویسی خفته را خفته کی کند بیدار
انشا درباره ضرب المثل خفته را خفته کی کند بیدار
یک داستان برای ضرب المثل دل که پاک است زبان بی باک است
2367 - «احمد کسروی» نویسنده هتاک و ضدشیعه، در رشته مقالاتی که در روزنامه‌اش (پرچم) منتشر می‌کرد، «رضاشاه» را به دلایل نادیده گرفتن اصول قانون مشروطه، به سخره گرفتن قوانین اساسی و بنیادی، ترجیح دادن ارتش به سازمان کشوری و مدنی، قتل مخالفان، انباشت پول ثروت هنگفت از پول مردم و همچنین ایجاد فرهنگ فساد نالایق می‌دانست و مورد سرزنش قرار می‌داد.
منبع: کتاب «درباره رضاشاه پهلوی»، روزنامه پرچم، 3 تیر 1320
دانلود فایل اصلی

هیچ انسانی در برابر بیماری های روانی مصونیت ندارد. پیشگیری از پیدایش بیماری های روانی و سالم کردن محیط روانی از ضروریات اولیه تامین بهداشت روانی محسوب می شود. بهداشت روانی فقط به تشریح علل اختلالات نمی پردازد، بلکه پیشگیری ناراحتی های روانی به معنای وسیع آن به منظور جلوگیری از وقوع بیماری های شدید روانی را دنبال می کند. بهداشت روانی دارای اصولی است که می توان به اختصار به انها  اشاره کرد.
ادامه مطلب
نظر شما درباره راه حلی که اینجا می آید چیست--  که پزشک اولین آدمی را معالجه کند که به عنوان
اولین نفر با او ملاقات می کند چنین راه حلی چه مزایا و چه معایبی دارد؟

در این فصل ما با معضلات مختلف روبرو شدیم  موضوع مشترک بین همه آنها اینست که نجات جان
یکنفر باعث مرگ یکنفر دیگر می شود

نظر شما درباره معضلاتی که در این بخش نشان داده شدند چیست؟

آیا موارد ذکر شده در این فصل با مشاهدات شما در موارد مشابه مطابقت
می کند؟ چگونه؟

درباره
یک مسئله غامض اخل
لوک رابرتز ، ستاره هالبی سیتی ، درباره قولی که به همبازی روزی مارسل داده است ، درباره داستان خروج جک نیلور باز کرده است.لوک نقش خود را به عنوان جوزف بایر در کنار پتسی کنیت برای پخش قسمت ویژه امشب (3 سپتامبر) بازخوانی کرده است.
ادامه مطلب
کمی درباره من و دنیای کد تخفیف ها!
همون طور که در صفحه درباره من نوشته ام ، قصد دارم که درباره تجربیاتم در زمینه سئو و پروژه های مختلفی که در زمینه در دست دارم بنویسم. البته درباره تجربه سایت بنوپن مطلب تحت عنوان " بازاریابی محتوایی با طعم کد تحفیف " نوشته ام که اگر مایل باشید می توانید آن را مطالعه کنید. البته در این وبلاگ هم چیزهای خواهم نوشت که غیر تکراری باشد.

بازاریابی محتوایی را چطور مطالعه میکنم؟
معمولا برای بازاریابی محتوایی می توان ا
مقدمه
حضرت رقیه علیها السلام فرزند امام حسین علیه السلام امام سوم شیعیان است. این اثر در پی بررسی سرگذشت آن حضرت و ذکر نام ایشان به نام رقیه در منابع تاریخی است. هدف از این پژوهش، رسیدن به نتیجه ای روشن درباره زندگی و ذکر نام و ابعاد زندگی حضرت رقیه علیها السلام در منابع تاریخی است.
در پی این سؤال که «سرگذشت حضرت رقیه در منابع تاریخی چگونه آمده است؟» نام، نام مادر، محل ولادت، سن، زمان و مکان وفات و محل دفن ایشان در منابع تاریخی مورد بررسی قرار
همه چیز درباره‌ اختلالات یادگیری

۴
اشتراک‌گذاری

آیا فرزندتان در مدرسه با مشکل روبه‌روست؟ آیا از روخوانی، نوشتن انشاء یا حل تمرین‌های ریاضی وحشت دارد؟ همه‌ی بچه‌ها گاهی در انجام تکالیف مدرسه به مشکل برمی‌خورند، اما اگر یادگیری کودکی به طور دائمی در حوزه‌ی به خصوصی با سختی همراه است می‌توان به اختلالات یادگیری مشکوک شد. وقتی درباره‌ی اختلالات یادگیری اطلاعات کسب کنید می‌توانید اطمینان پیدا کنید که فرزندتان برای غلبه بر چالش‌
همه چیز درباره مهندسی مکانیک
فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 16حجم فایل: 5813قیمت: 9500 تومانبخشی از متن:کتاب همه چیز درباره مهندسی مکانیک نوشته دون هروک به بررسی حرکت و علت‌های حرکت می‌پردازد. مهندسی عبارت است از کاربرد علم و ریاضیات برای طراحی، ساخت و راه اندازی سازه‌ها، دستگاه‌ها و سامانه‌ها.مبانی مکانیک و مهندسی را می‌توان در سه قانون حرکت نیوتون یافت. نیوتون صدها سال پیش می‌زیست. برای قرن‌ها کارهای او در زمینه‌ه
بی دلیل دارم فکر میکنم و بی دلیل به دنبال امید در افکارمم ...
شاید دلیلش احساساتم باشه ولی اونقدر  براش ارزش قائل نیستم که دلیلی برام محسوب بشه ،چون دلیل عاقلانه به حساب نمیاد ....
مگه احساسات عاقلانه وجود داره ؟؟؟؟
بعضی از  آدما درباره ی فعال بودن کودک درونشون حرف میزنن ، من باید داد بزنم نوجوونه درونم فعال شده !!!
به حالتی از خود مسخره گی رسیدم که خودم به خودم می خندم ...
و نشخوار فکری این چرخه ی باطل، درباره ی این موضوع شده قوز بالا قوز....
پی‌نوش
کتاب تصمیم های جانی
تصمیم های جانی یکی دیگر از کتاب های بسته اقتصاد دان کوچک است که درباره انتخاب و تصمیم گیری است.
داستان این کتاب درباره پسربچه ای به اسم جانی است که باید برای کارهای روزانه اش مانند رفتن به مهمانی یا شرکت در تولد، خرید کتاب یا توپ تصمیم گیری کند و از بین آن ها یکی را انتخاب کند. او درباره کارهای مختلفی که با آن روبه روست خوب فکر می کند و در نهایت از بین چیزهای مختلف یکی را انتخاب می کند.
این کتاب نوشته جف فلاردو است و زهره میرج
«مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» مانند دیدن دو فیلم با یک بلیط است. اولی درباره ی یک دانش آموز خجالتی و غیراجتماعی سال دوم دبیرستان است که با مشکلات نوجوانی دست و پنجه نرم می‌کند، در حالیکه سعی می‌کند کارآموزی‌اش را حفظ کند. دومی درباره‌ی یکی از دوست‌داشتنی‌ترین و نمادی‌ترین ابرقهرمانان کمپانی مارول (Marvel) است که سرانجام به جهانی باز می‌گردد که در آن سایر قهرمانان این کمپانی نیز زندگی می‌کنند. اگر «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» شش ماه پیش م
من به دنیا که اومدم تا چند سال اول موهام طلایی بود، توی افتاب کاملا طلایی زیر لامپ مشکی
بعد شد قهوه ای
تا دوزاده سیزده موهام قهوه ای بود
بعد شد مشکی
الان عوض شده بچه ها خیلی محسوس شده قهوه ای
میگن علامت پیری زودرس هست
رنگ موها اول قهوه ای روشن میشه بعد میشه سفید!!!!
خدا رحم کنه!
دیروز رفتیم یه انیمیشین دیدیم
ugly dolls
فوق العاده بود!
درباره یه یه سری عروسکه که چون کامل و متقارن توی شرکت ساخته نشدن میندازنشون توی بخش آشغالی
و میخوان که برن عروسک بچه ه
جلسه اول سخنرانی دهه پابانی صفر ۹۷
شب اول دهه پایانی صفر
۹۷
سخنران :  استاد هدایتخواه
مکان : شهرک امام حسین ع مسجد امام علی ع 
دوشنبه ۹۷/۸/۱۴ 
#هیاتـ_جوانانـ_حسینے_یاسوجـ

@jhyasuj

به تفکیک موضوع :
۱. از نظر قرآن کریم با کدام کافران باید جنگید 
۲. شرحی در خصوص ۱۳ آبان
۳. قرآن مبنای سنجش انقلابی بودن یا نبودن
۴. نظر قرآن درباره رحمت للعالمین بودن یا اشداء بودن پیامبر
۵. نظر قرآن درباره وجود داشتن یا نداشتن دشمن بخش اول
۶. نظر قرآن درباره وجود داشتن
خاطره از یک روز برفی انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا در مورد برف با مقدمه داستان کوتاه در مورد یک روز برفی یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
من تا اینجا به دو تا چیز درباره ونکوور رسیدم:
1. اینکه اینجا چقدر وایت داره! چینی و هندیا دیده نمیشن. وایتها خیلی زیادن توی ونکوور. خیلی بیشتر از تورنتو. شهری که من توش بودم جمعیت وایتش زیاد بود و نسبتشون هم چون شهر مهاجرپذیری نبود. ولی تورنتو اصلا وایت نداره. این به معنای خوب یا بد نیست فقط مشاهداتم رو میگم.
2. همش این ایرانیا میگفتن richmond کلا چینی داره و surrey فقط هندی. کاملا غلط بود حرفاشون! کاملا! ریچمند و سوری پر از وایت و غیر چینی و هندین. کلا ایر
یه جریانی رو بگم پاشم برم پی بدبختیام
اقا نمیدونم چندنفر از اونایی که سال گذشته درباره خواستگار خفن پست گذاشتم هنوز هستن ولی یه چیز شنیدم پرام ریخت
گفته بودم بورسیه است
الان با خانمش(بله ازدواج کرد☺) رفتن سوئد،البته نمیدونم از شرایط بورسیه اش استفاده کرده یا نه ولی درهرحال☺
مامانم چیکار میکنه؟؟با خنده اینارومیگه و یهو وسطش میگه حالا به پ فکر کن(مامانم قصدش از گفتن اینا شوخیه و خودش یکی از مخالفین پروپا قرص ایناست)حالا حوصله داشتم درباره
انشا درمورد مادر با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه انشا درباره مادر کلاس هفتم انشا مادر ابتدایی انشا عادی درمورد مادر انشا در مورد مادر پایه هفتم مقدمه در مورد مادر انشا در مورد مادر به زبان ساده
ادامه مطلب
آلیتا فیلمی در سبک سایبرپانکِ علمی تخیلی، ساخته رابرت رودریگز و توی تیم نویسندگانش اسم جیمز کامرون کبیر به چشم میخوره .
درباره سایبرپانک میتونید توی گوگل جستجو کنید ولی خلاصه‌ش میشه داستان هایی درباره پادآرمانشهرها توی آینده و فلان .
آلیتا درباره تقابل سایبورگ ها و انسان هاست (سایبورگ، ربات انسان نماست) . آینده‌ای که همزیستی ربات و انسان و درکنار هم نشون میده . آینده‌ای که چندان دور از ذهن هم نیست . 
میون زندگی درهم و برهمی که کامرون و رود

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت درکرج|فروشگاه اینترنتی|هاست روانشناسی رشد کودک و پرورش نوین ساده، سبز ، آسمانی مُجمَل دهیاران بخش مرکزی دزفول رزرو آنلاین اقامتگاه Eng-lan Lover اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز پارچه سرای الهی نمایندگی فروش خدمات تعمیر قیمت کولر گازی اسپلیت در شیراز - عظیمی